Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Parko me turi se na hyn tymi

Nga Media 0

Në morinë e halleve shqiptare, ka aq shumë saqë nuk u bie radha të zënë ndonjë hapësirë të vogël në media apo rrjete sociale. Megjithatë ndonjëherë mënyra se si evidentohen këto probleme kanë një anë sa dramatike, aq edhe komike. E tillë është edhe situata që kuptohet përmes kësaj fotografie. “Parko me turi se na hyn tymi”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej