Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Paris Hilton, 8 mijë dollarë për një qen

Nga Skenderi 0

hilton

Paris Hilton është e dashuruar me qenushët, dhe për ta nuk i kursen paratë.

Ajo ka shpenzuar 8 mijë dollarë për një qenush, me të cilin ka postuar dhe foto në Instagram.

Në njërën prej tyre ajo shkruan: “ E dua qenin tim të vogël, supermodelin tim, jam ende në kërkim të një emri të përshtatshëm për të, si mendoni për Diamond Baby dhe Love Bug?”

hilton2 hilton1

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>