Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Para dhe pas, ndryshimet drastike të 15 VIP-ave

Nga Ejona 0

2

Flokë lejla, kirurgji plastike, humbje peshe prej 50 kg, ndryshime radikale në imazh – është e mahnitshme ajo që bëjnë të famshmit për t’u bërë akoma më popullorë dhe për të mbushur faqet e para të gazetave.

Brightside ka sjellë 15 transformimet më drastike të famshmëve të cilat janë bërë shkas i ndryshimeve të mëdha në karrierat e tyre. Hidhini një sy fotove të tyre “para” dhe “pas”. Si ju pëlqejnë më shumë?

Adele

1

Kim Kardashian

2

Jennifer Lawrence

3

Bradley Cooper

4

Emma Stone

5

Kelly Osbourne

6

Blake Lively

7

Tom Hardy

8

Kristen Stewart

9

Taylor Swift

10

Chris Pratt

11

Zac Efron

12

Emma Watson

13

Olsen sisters

14

Dita Von Teese

15

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>