Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Panik në Londër, dyshohet për bombë në Operën Mbretërore

Nga Media 0

Panik në Londër, pas dyshimeve për bomë është evakuuar Opera Mbretërore.

Për rrjedhojë edhe ndërtesat përreth saj në qendër të Londrës janë evakuuar, ndërsa në pamjet e bëra publike nga mediat britanike vërehet turma e madhe e njerëzve të mbledhur në trotuar.

Rrugët përreth zonës janë mbyllur me kordon nga policia e cila po investigon nëse në zonën turistike ka një bombë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej