Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Pamje të pabesueshme nga Massachusetts, ja si ka ngrirë oqeani (film)

Nga Klodiana 0

Një video e xhiruar në Massachusetts në Shtetet e Bashkuara shihet se nga erërat e forta dhe temperatura e ulëta kanë ngrirë plazhin gjatë fundjavës që lamë pas, duke shkaktuar edhe disa centimetra dëborë.

New England ishte një nga zonat më të prekura në SHBA gjatë ciklonit “bombë”, i cili solli në shumë zona rënie të dendur dëbore si dhe ulje temperaturash deri në -35 gradë.

Vetëm në SHBA moti i keq u ka marrë jetën 22 personave.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej