Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Pamje nga vendi ku u sekuestruan 1.3 ton drogë (Foto)

Nga Skenderi 0

Nga Ahmet Zani

Një sasi rekord prej 1.3 ton lëndë narkotike u zbulua në një magazinë dhe në një banesë të pabanuar,  në fshatin Derven të Krujës.

27.al ka qenë në vendin ku  ishte depozitur lënda narkotike, dhe ka mundur të sigurojë disa foto të magazinës ku bëhëj tharja e kanabisit.

Nga fotot duket qartë se aty vepronte një grup i mirë organizuar, pasi këtë gjë e vertëtojnë dhe paisjet që gjendeshin për përpunimin e lëndës narkotike.

00 1 2 3 4 5 6 7 8 9 11

Në Krujë u gjet magazina me 1. 3 ton drogë, 11 persona në pranga

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej