Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pamje fantastike! Astronauti sheh Botërorin 400 kilometër mbi Tokë

Nga Klodiana 0

Astronauti gjerman, Alexander Gerst vjen me foto të rralla nga hapësira.

Ai ka ndjekur ndeshjen Gjermani-Meksikë, të cilat u përballën pak ditë më para në Kampionatin Botëror.

Këtë përballje ai e ndoqi direkt nga Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej