Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pamje “apokaliptike”, Franca po bie. (Film)

Nga Klodiana 0

Franca po përballet me protestat më të dhunshme dhe më masivet që nga viti 1968 kur protestuan studentët.

Sot në mediat ndërkombëtare dhe në rrjetet sociale kanë qërkullur pamje dramatike ku ‘jelekverdhët’ i vënë flakën gjithçkaje që u del përpara.

Ata janë ngritur kundër rritjes së çmimit të karburantit, por tashmë kërkesat e tyre janë zgjeruar.

Për me tepër ndiqni vidon:

You won't see this on any TV

Posted by Anonymous "Our aye on You" on Saturday, December 8, 2018

https://www.facebook.com/OurEyeOnYou/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej