Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Pamela Anderson nuk i ndahet francezit Adil Rami (foto)

Nga Klodiana 0

Aktorja e njohur e serialit Baywatch Pamela Anderson ia ka marrë mendjen mbrojtësit francez të Olimpique Marseille, Adil Rami, të cilin e ndjek në tribunat VIP thuasje në çdo ndeshje që zhvillon në “Velodrome”.

Ndonëse me një diferencë thuasje 20 vite në moshë, Pamela ka ditur ta bëjë për vete 31-vjeçarin.

Ka nga ata që vazhdojnë të këmbëngulin se i lidh vetëm një miqësi e ngushtë, por vështirë të besohet se Pamela mjaftohet me kaq.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej