Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Paloka: PD është e hapur për bashkëpunim me LSI-në

Nga Rexhina Biba 0

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, njoftoi se Partia Demokratike e ka derën e hapur për bashkpunim me Lëvisjen Socialiste Për integrim.

Paloka tha se në qoftë se aleati kryesorë në qeveri, mendon se kryeministri Edi Rama nuk garanton zgjedhje të lira, bashkëpunimi për largimin e tij është i mirëpritur si me çdo forcë tjetër politike që ka këtë qëllim.

Gjithashtu ai tha se LSI-duhet të vendosë në qoftë se është me kryeministrin që sipas tij zhyti vendin në krim dhe korrupsion apo me qytetarët shqiptarë që kërkojnë zgjidhje.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej