Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Palltot që duhet të veshin femrat këtë dimër (foto)

Nga Rexhina Biba 0

Sipas ekspertëve të modës, këto pallto duhet të veshin femrat për këtë sezon.

Ato janë të thjeshta dhe nuk dominojnë ngjyrat e errëta. Kombinimi i tyre është i thjeshtë dhe femrat duken bukur. Ju sjellim disa prej tyre:

/intv.al/

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej