Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“OTR II”, Beyonce dhe Jay Z turne në Itali

Nga Klodiana 0

Diva e muzikë botërore Beyonce, ditën e djeshme në llogarinë e saj në Instagram lanonçoi videoklipin e këngës “OTR II”, një bashkëpunim me bashkëshortin e saj, Jay Z.

Turin e tyre muzikor çifti do e nisë shumë shpejt dhe për herë të parë ata do të performojnë edhe në Itali.

Turneu i ri botëror, “On The Run II”, parashikon disa koncerte live, ku përfshihen dy etapa italiane: 6 korrik në Stadiumin San Siro në Milano dhe më 8 korrik në Stadiumin Olimpico në Romë.

Rreperi Jay Z performon për herë të parë përpara fansave italianë, ndërsa diva e muzikës, Beyonce, kthehet pas dy vjetësh, pasi ka performuar më 2016-n në San Siro.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej