Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

OSHEE: Këto zona në Tiranë do të jenë nesër pa energji

Nga Klodiana 0

OSHEE ka njoftuar se për shkak të vijimit të investimit për ndërtimin e 30 kabinave të reja në Tiranë, gjatë ditës së nesërme do të ketë stakime energjie.

Këto janë oraret dhe zonat:

Kabina “Siri Kodra 4”

Ora 09.30 – 15.30. Zona pa energji, rruga Siri Kodra, pjesërisht.

Kabinat “Ndertim Vila” dhe “Bajram Curri”

Ora 09.30 – 14.30. Zona pa energji, rrugët “Haxhi Kika” dhe “Imer Ndregjoni”, pjesërisht.

Kabina “Tekno Projekt”

Ora 10.00 – 16.30. Zona pa energji, pranë Zogut të Zi pjesërisht.

Kabinat “Fusha Aviacionit” dhe “Dhora Leka e Re”

Ora 09.30 – 10.30

Zona pa energji, pranë Fushës së Aviacionit, pjesërisht.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej