Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Oral B prezanton furçën e dhëmbëve “inteligjente”

Nga Rexhina Biba 0

Një furçë dhëmbësh ka mahnitur botën e higjienës orale dhe ka çuar një punë të përditshme në një nivel tjetër.

Marka e njohur e furçave të dhëmbëve, Oral B, së fundmi ka krijuar “gjeniun”,  furçën elektrike të dhëmbëve të parë në botë që ofron teknologjinë e zbulimit të pozicioneve me anë të sensorëve për të siguruar që përdoruesit nuk do të lënë asnjë pjesë të gojës pa pastruar.

Oral B tregon 9000 vendet ku njerëzit janë duke larë gojën e tyre. Ajo gjithashtu ofron 6 mënyra pastrimi dhe pulson kur ka shumë presion. Dritat Led mund të personoalizohen në 12 ngjyra të ndryshme me anë të një aplikacioni. Çanta e tij, gjithashtu përfshin një vendqëndrim për telefonin si dhe e karikon atë. Kushton rreth 370 dollarë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej