Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Opozita para parlamentit, protestuesit me pankarta (foto)

Nga Klodiana 0

Opozita ka nisur sot protestën e 6-të përballë sallës së Parlamentit, ndërkohë që maxhoranca po zhvillon një seance normale.

Protestuesit me pankarta në duar, ndërsa dëgjohen me thirrje kundër qeverisë dhe Edi Ramës.

“Qeveri e krimit, qeveri e korrupsionit”, “Tradhëtove Çamërinë, Rama ik”, janë disa nga pankartat që mbajnë në dorë protestuesit sot, përpara Kuvendit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej