Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Opozita në protestë, zbulohet se ku do të jetë Rama të shtunën

Nga Klodiana 0

Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë protestën e dytë para Kryeministrisë. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar ndonjëherë në Shqipëri, por gjithçka mbetet për t’u parë.

Ndërkohë kur opozita të protestojë, kryeministri Rama nuk do të jetë në Tiranë ditën e shtunë.

Deputetja e PS-së, Ermonela Felaj përmes një postimi në rrjetet sociale bën me dije se Kryeministri Rama do të jetë në qarkun e Beratit në kuadër të turit “Bashkia që duam”.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej