Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Operacioni antidrogë në Rrëshen, arrestohen 15 persona

Nga Klodiana 0

Një magazinë droge është gjetur në Mirditë ku të paktën 15  persona janë arrestuar.

Rreth 100 forca të policisë Lezhë dhe Mirditë kanë marrë pjesë në operacion. Nga të dhënat paraprake mësohet se magazine shërbente për mbledhjen dhe përpunimin e kanabisit.

Më herët ishte deputeti Flamur Noka, i cili paralajmëroi për zbulimin e 3 ton drogë në Rrëshen. Duke shtuar se ka përplasje midis policisë së Rrëshenit dhe asaj të Lezhës, për këtë arsye është kërkuar RENEA.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej