Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Olta Xhaçka rikonfirmohet në krye të Forumit të Gruas Socialiste

Nga Klodiana 0

Mbyllet procesi i votimit për strukturat e reja të Forumit të Gruas Socialiste, pjesëmarrja në këto votime është mbi 70% në rang vendi.

Në njoftimin për mediat, PS bën me dije se “gjatë këtij votimi demokratik dhe transparent, kryetarja aktuale Olta Xhaçka u rikonfirmua në krye të këtij forumi”. 

Gjithashtu u votua edhe për delegatet e Kongresit të Forumit të Gruas Socialiste.

I gjithë procesi ishte i qetë dhe transparent dhe nuk ka patur asnjë incident gjatë tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej