Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Obama: Good Bless Gjergj Dushmani!

Nga Media 0

Momente nga vizita e Presidentit amerikan Barak Obamma në Akropol

Është një foto e Presidentit Barack Obama duke vizituar Akropolin gjatë vizitës së tij në Greqi. Foto është komentuar me gallatë nëpër rrjetet sociale pasi i është vendsosur diçitura mbi kokën e Presidentit amerikan: “Good Bless Gjergj Dushmani!”, ndërsa mbi atë të Greqisë: “Thatë gjë zoti Barack..?

Është reflektuar situata e krijuar pas deklaratës së kryeministrit Rama drejtuar grekëve pak ditë më parë, se Akropolin e shpëtoi shqiptari i famshëm Gjergj Dushmani.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej