Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nuk na zhdukën bandat e Zervës, jo më kulisat e politikës (film)

Nga 27.al 0

I drejtpërdrejtë dhe i ashpër ka qenë kreu i Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi ku ka thënë se puthadorët e Tiranës luajtën të gjithë gurët të zhduknin faktorin politik të shqiptarëve të Çamërisë, por sado që e thurrën intrigën nuk ia dolën dot.

Shoqata "Çameria" perkujton 27-vjetorin e krijimit te saj

Posted by Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet on Tuesday, January 16, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej