Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Nuk ka përgjysmim tarifash!”/ Studentët regjistrojnë Ramën, ja biseda (film)

Nga 27-shi 0

Mijëra studentë vazhdojnë protestën e tyre, këtë herë duke bojkotuar mësimin. Një grup prej tyre ka vendosur të telefonojë Edi Ramën dhe më pas ta regjistrojë.

Në një bisedë prej 6 minutash, Rama jo vetëm që shan e ofendon studentët, duke u shprehur se “është protestë idiote”, por u thotë se nuk do të ketë përgjysmin tarifash, sikur studentët edhe 30 vite të rrinë në protestë.

Më poshtë biseda e studentëve me Edi Ramën:

/syri.net/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej