Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nuk i mjaftoi braktisja e konferencës, Rama “i nxjerr inatin” gazetares pasi u fikën kamerat

Nga Klodiana 0

Kryerministri Edi Rama e ka vazhduar debatin me gazetaren e “Fax News” Ambrozia Meta edhe pas fikjes së kamerave të ERTV-së.

Ai i ka thënë gazetares se nuk ka zbatuar rregullat e konferencës dhe të ketë turp për propagandën që ka bërë.

Gazetarët që ishin në sallën e konferencave në Rinas thanë se kryeministri e thirri gazetaren duke iu drejtuar me fjalët “Të kesh turp, se nuk respekton rregullat e konferencës për shtyp”. “Jo, unë nuk mund të pranoj të më thuash që po bëj propagandë, kur thjesht po të bëj pyetje” i është përgjigjur gazetarja.

/www.faxweb.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej