Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Normalizohet situata, ja gjendja e stadiumit “Zeqir Ymeri” një orë para ndeshjes (foto)

Nga Klodiana 0

Bora e rënë përgjatë ditëve të fundit e kishte mbushur me borë stadiumin e Kukësit, “Zeqir Ymeri”.

Në mëngjes situata dukej e rënduar, por borëpastrueset kanë punuar përgjatë kësaj kohe për të normalizuar situatën.

Nga pamjet e stadiumit 1 orë para ndeshjes duket se stadiumi tashmë është në gjendje normale dhe gati për të pritur sfidën.

fusha ne kukes bore

27752365_1362285370583473_2095010954904304437_n

27867468_1362315333913810_1010594069027495042_n

http://www.panorama.com.al/sport/fotolajm-normalizohet-situata-ja-gjendja-e-stadiumit-zeqir-ymeri-nje-ore-para-ndeshjes/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej