Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Nokia prodhon telefonin që mban 24 ditë bateri

Nga Skenderi 0

Nokia ka prodhur një model të ri telefoni  i cili mban 24 ditë bateri.

Bëhet fjalë për një telefon që ka aplikacionet bazë, një shfletues (broëser) të thjeshtë Opera Mini, ekran 2.4 polësh, kamera 0.3 megapiksel dhe…Bluetooth.

Të gjitha këto nuk e bëjnë interesant dhe tërheqës për tregun, por pika e fortë është bateria dhe çmimi.

Kompani Nokia ka vendos që telefoni  të ketë një çmim prej 30 dollarësh.

33

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej