Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Noka: Tahiri, njësoj si një vrasës i penduar

Nga Klodiana 0

Pas deklaratës së ministrit të Brendshëm për kultivimin e kanabisit, ka reaguar ish-Ministri i Brendshëm, Flamur Noka,  duke thënë se, Tahiri u shfaq sot “si një vrasës gjakftohtë që bën si i penduar për të përfituar nga falja”.

Në një postim në fb, Noka thotë se Tahiri apeloi qytetarët të mos mbjellin kanabis, kur në fakt sipas tij ata janë thjesht punëtorë, por nuk tha asnjë fjalë për trafikantët.

Sipas deputetit demokrat, Tahiri duhet të bënte vetëm një gjë sot, të dorëhiqej si Ministër i Brendshëm.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej