Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nobelist në kimi…por ngeli në këtë lëndë në gjimnaz

Nga Media 0

Shkenctari Tomas Robert Lindahl, i specializuar në kërkimet për kancerin në vitin 2015 ka fituar Nobel në Kimi.
Por, pas këtij suksesi fshihet një e shkuar frymëzuese për këdo që ka ëndërra, por i duken të pamundura.
Në shkollë kisha një mësues që nuk e pëlqeja dhe as ai nuk më pëlqente mua. Në fund të vitit vendosi të më ngelë, ironikja është se lënda ishte kimia. Jam i Laureat i kimisë që ngeli në këtë lëndë në gjimnaz”, ka deklaruar Tomas Lindahl.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej