Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Njihuni me vogëlushen 9 vjeçare më me fat të lotarive në Dubai

Nga Ejona 0

Një vajzë 9-vjeçare, e bija e dy emigrantëve indianë ka fituar 1 milionë dollarë në një lotari në Dubai.

Bileta e fundit fituese e Elizas u ble nga babai i saj i identifikuar vetëm si zoti M nga zyrtarët e Dubai Duty Free.

Kjo nuk është hera e parë vajza fiton shuma marramendëse parash.

Në vitin 2013, Eliza ishte vetëm 3 vjeçe kur fitoi makinën sportive McLaren me vlerë 200,000 paund, në të njëjtën garë.

Babai i saj tha se bleu një tjetër biletë këtë vit, kur ajo mbushi 9 vjeç sepse është numër me fat.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej