Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Një tjetër makinë bie në liqenin e Shkopetit,

Nga Rexhina Biba 0

 

Një automjet, ka rënë në liqenin e Shkopetit, mesditën e sotme.

Brenda automjetit nuk duket të ketë pasur njerëz.

Ndërkohë policia dhe polumbarët kanë mbërritur në vendgjarje.

Përpos aksidenteve, liqeni i Shkopetit iu ka shërbyer edhe atyre që duan të humbasin gjurmë të krimeve, pasi në brendësi të liqenit janë gjetur disa makina të vjedhura.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej