Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Një Rihanë e bardhë do të ishte shumë më e bukur

Nga Media 0

“Rihanna do të ishte shumë më e bukur nëse do të ishte e bardhë.” Ky është komenti i një prej admiruesve të këngëtares.

Ai ka postuar disa fotografi të Rihanës pasi me fotoshop i ka ndryshuar ngjyrën e lëkurës duke e bërë të bardhë.

Megjithatë një veprim i tillë nuk i ka pëlqyer këngëtares e cila ka bllokuar fansin.

Tashmë ai nuk do mund të ndjekë më në Twitter të preferuarën e tij.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej