Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Një peshkaqen i rrallë në Vlorë (Foto)

Nga Media 0

Një peshkaqen bishtdhelpër ka rënë në rrjetat e peshkatarëve në afërsi të Gjirit të Vlorës.

Peshkatarët thone së ky lloj është i parrezikëshëm dhe ngrohja globale ka berë që kohët e fundit në rrjetat e tyre të ngecin specie të tilla.

Ky lloj peshkaqeni është i veçantë dhe peshkatarët shprehen se nuk ka pasur të tillë më parë./T.CH

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej