Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Një minutë heshtje për viktimat në Barcelonë, Neymar shpërthen në lot në fushë (film)

Nga Klodiana 0

Si në çdo ndeshje futbolli edhe në përballjen mes PSG-së dhe Touluse u mbajt një minute heshtje në nder të viktimave të sulmit terrorist pak ditë më parë në Barcelonë.

 

 

Gjatë momentit të heshtjes Neymar ”shpërthen” në lot , pasi dhe pse la Barçën për PSG dihet lidhja e ngushtë që sulmuesi brazilian ka me këtë qytet dhe kjo ka bëëe që ai mos t’u përmbahet dot lotëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej