Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Një lumë i rrëmbyer brenda aeroportit të New York-ut (Film)

Nga Media 0

Pamjen e një lumi të rrëmbyer ka marrë aeroporti John F. Kennedy në New York pasditen e së dielës.

Stuhia dimërore ka rezultuar më e egër se sa pritej duke bllokuar fluturimet në një mënyrë të pashembullt.

Uji ka depërtuar kudo në aeroport duke nxjerrë jashtë funksionit pajisjet, ndërsa fluturimet janë pezulluar.

Udhëtarët kanë pritur me orë të tëra, ndërsa qindra valixhe janë dëmtuar.

Massive Floods at JFK Airport

'Travelers expect and deserve better.’ Officials investigating cause of massive floods at JFK Airport http://ti.me/2CPVPD8

Posted by TIME on Monday, January 8, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej