Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Një këngë kënduar me shpirt për Amerikën (film)

Nga Klodiana 0

A keni dëgjuar ndonjëherë më parë t’i këndohet me kaq shpirt e përkushtim Amerikës?

Ja një artist që e ka shumë, por shumë seriozisht.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej