Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Një kaubojs që e di rrugën e fitores…

Nga 27-shi 0

Aleati më i ri i Lulzim Bashës është kryetari i Partisë Bashkimi Demokristian Shqiptar, Eduard Ndocaj. Ai është njeriu që i parapriu fitores së 1 milionë shuplakave të Edi Ramës, ai do jetë sërish njeriu që do i japë çelësin e artë kreut të opozitës për të dërrmuar “Noriegën e Ballkanit”.

Lënia mënjanë e tre figuarave të demokratëve si Jozefina Topalli, Eduard Selami dhe Majlinda Bregu nuk është ndjerë aspak në radhët e PD-së pas aleancës së fundit të kryetarit të tyre karizmatik.

Burime afër kryetarit demokrat tregojnë se ai e ka vlerësuar kaubojsin si diamantin e Çadrës së lirisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej