Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Një elefant që hedh mbeturinat në kosh…Merrni shembull (film)

Nga Media 0

Mjaftojnë vetëm pak sekonda për të marrë një leksion shumë të rëndësishëm nga një elefant.

Ne njerëzit, qëniet e vetme të pajisura me arsye jemi në çdo rast shkatërruesit më të mëdhenj të mëdhenj të natyrës.

Ndoshta kjo video do ta ngacmojë sadopak arsyen tonë që të marrim shembull se si ta duam natyrën, qoftë edhe prej një elefanti.

Elephant Caught On CCTV Picking Up Trash

This elephant was caught on camera tidying up rubbish 🐘👏

Posted by UNILAD on Tuesday, October 17, 2017

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej