Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Një ditë para seancës plenare/ Krerët e opozitës takohen në selinë blu

Nga Ejona 0

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mbërritur para pak çastesh në selinë blu, ku do të zhvillojë një takim me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Takimi vjen një ditë para seancës plenare të enjtjes.

Ndërkohë pak më herët u njoftua se ditën e nesërme, Basha do të mbledhë në orën 12:00 Kryesinë e partisë dhe ish-grupin parlamentar.

Basha mbledh nesër kryesinë dhe ish-grupin parlamentar

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej