Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Një boksiere si Rita Ora

Nga Klodiana 0

Rita Ora është një frekuentuese e rregullt e palestrës për të mbajtur sa më në form trupin e saj, por së fundmi këngëtarja e ka çuar më tej stërvitjen.

26-vjeçarja është fotografuar së fundmi në “Gotham”, një palestër në Nju Jork, ku kishte veshur dorezat e boksit.

Boksi është një sport burrëror dhe këtë gjë duket se e ka provuar edhe Rita, e cila është duket tejet e lodhur pas seancës së stërvitjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej