Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Nishani takon Berishën pas mbledhjes me Këshillin e Sigurisë Kombëtare

Nga Ejona 0

Ditën e djeshme presidenti i Republikës Bujar Nishani ka takuar në zyrën e tij ish kryeministrin Sali Berisha dy orë pasi mblodhi Këshillin e Sigurisë Kombëtare.

Nuk ka asnjë njoftim zyrtar për çfarë mund të jetë diskutuar ndërsa takimi është mbajtur larg syrit të mediave.

Mendohet se në qendër të bisedës kanë qenë zhvillimet e fundit që lidhen me rendin e sigurinë si dhe përplasja mes ambasadorit amerikan Donald Lu dhe Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej