Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Nishani: 20 nëntori dita e zgjedhjeve në Kolonjë

Nga Skenderi 0

votimi

Zgjedhjet për Kryetar Bashkie të Kolonjës, do të mbahen më 20 nëntor.

Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar sot këtë datë për zgjedhje të parakohshme në bashkinë e Kolonjës, pasi Kryetari i Bashkisë humbi jetën si pasojë e një ataku kardiak.

Ndahet nga jeta Kryebashkiaku i Kolonjës, Zyrtarë të LSI homazhe për të ndjerin

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>