Ka than' i moçmi: 

Kjoft mallku ai bir shqyptari qi ket gjuhë t'perëndisë trashëgim q'ia la i pari trashëgim s'ia len ai f'misë."

- At Gjergj Fishta

Nis sot aksioni për pastrimin e Tiranës/ Veliaj thirrje qytetarëve të japin kontributin e tyre

Nga Ejona 0

Mëngjesin e sotëm në Tiranë ka nisur aksioni për patrimin e qytetit.

Një grup vullnetarësh së bashku me kryebashkiakun Erion Veliaj u janë bashkangjitur aksionerëve. Veliaj tha se falë këtyre aksioneve qyteti i Tiranës është më i pastër sakaq u bëri thirrje qytetarëve që të japin kontributin e tyre për të pastruar qytetin.

Veliaj: “Nuk po kursejmë asgjë për të administruar atë që ka në dorë bashkia. Falenderoj mediat për trajtimin e çështjeve mjedisore dhe sensibilizimin e publikut”

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>