Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nis Kuvendi, protestuesit thirrje kundër qeverisë e shashka (Live)

Nga Klodiana 0

Me nisjen e seancës së Kuvendit ka nisur edhe protesta e opozitës jashë godinës së Parlamentit. Dëgjohen thirrje kundër qeverisë. Protestuesit mbajnë pankarta në duar dhe flamuj kombëtar. Situata nuk paraqitet e tensionuar, ndonëse ka nisur hedhja e shashkave para Kuvendit.

 

LIVE

LIVE – Ne luftojmë për një kauzë të drejtë, për një qeveri të çliruar nga krimi dhe zgjedhje të lira. Klika e krimit e bërë njësh me qeverinë do të shembet nga themelet! #ShqiperiaSieuropa

Publiée par Lulzim Basha sur Jeudi 21 mars 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej