Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Nini me Vinin e Portokallisë bashkohen sërish në një tjetër emision

Nga Rexhina Biba 0

Pas largimit të Ermal Mamaqit nga Digitalb, emisioni i tij “6 ditë pa Ermalin” do të vazhdojë…

Tani do të jetë me dy figura të reja televizive. Emisioni do të quhet “6 ditë pa Elvisin”  pasi do të drejtohet nga aktori i njohur, dikur pjesë e show-t të humorit “Portokalli”, Elvis Pupa.

Por ai nuk do të rikthehet vetëm sepse këtë herë do të vijë sëbashku me ish partnerin e tij të vjetër në skenë, Ervin Bejleri. Këtë të fundit e zbulon vetë Elvisi nëpërmjet një fotoje të postuar në Facebook-un e tij ku ka dalë bashkë me Vinin dhe me aktoren Olta Daku.

I kufizuar në dhënien e më shumë infiormacioneve, Pupa shkruan vetëm “Gjeni çfarë do të na bashkojë së shpejti”.

 

ergr4gv4r

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej