Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Nikollaq Neranxi kërcënon Llallën: Hiq urgjentisht nga qarkullimi shkrimin që ke bërë për mua

Nga Media 1

Pas një shkrimi të publikuar sot nga studiuesi Arben Llalla, i  cili flet për përfshirjen e Nikollaq Neranxit në nxitjen e përçarjes mes çamëve dhe himarjotëve ka ardhur një kërcënim nga ky i fundit.

Neranxi “këshillon” Llallën që me urgjencë të fshijë çdo shkrim ku ai përmendet.

Përshëndetje! Jam Nikollaq Neranxi, po të shkruaj këtu, sepse nuk kam numër tëndin. Sapo fola me avokatin tim sepse më njoftuan për një shkrim denigrues dhe shpifës që ke bërë sot për mua. Ai më këshillon të të them, të heqësh urgjentisht atë shkrim nga qarkullimi, madje edhe ndonjë tjetët nëse ke bërë se unë nuk kam kohë të lexoj gjithçka sepse di e di që unë jam një njeri që punoj 20 orë në ditë. Përndryshe do përballemi bashkë në gjykatë ku do të duhet të provosh ato që shkruan. Gjithë të mirat!”, ka shkruar Neranxi në mesazhin që i ka dërguar Llallës.

Komente (1)

  1. Hera e pare ne Shqiperine e bekuar qe nje njeri punon 20 ore ne dite kjo eshte per Hines

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej