Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nikola Kalinic sulmuesi më i ri i Milanit

Nga Klodiana 0

Sulmuesi kroat, Nikola Kalinic është sulmuesi i ri i Milanit që do të veshë fanelën me numrin 7.

“Dua të përshëndes të gjithë tifozët e Milanit dhe u them që jam shumë i lumtur që jam këtu”, ishin fjalët e para të lojtarit që u ble nga Fiorentina.

Numri 7 që do të mbajë Kalinic, që nga koha e Andriy Shevchenko nuk ka qenë me fat për kuqezinjtë.

“Sheva ka qenë kampion i madh, unë duhet të mësoj. Më pëlqen të luaj për skuadrën dhe dua vetëm që ekipi të fitojë”, deklaroi Kalinic.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej