Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nikaragua, gazetari vritet gjatë transmetimit live të protestave antiqeveritare (Film)

Nga Media 0

Një gazetar në Nikaragua u vra gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë të protestave antiqeveritare. Ángel Gahona po transmetonte live në Facebook në momentin që u qëllua nga plumbi. Më pas në videon live janë dëgjuar vetëm zërat e njerëzve rreth tij që thërrasin të dëshpëruar për ndihmë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej