Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Nicole Scherzinger sërish në qendër të vëmendjes

Nga Klodiana 0

Ish liderja e grupit Pusycat Dolls, Nicole Scherzinger ka shkëlqyer në ndarjen  e çmimeve Pride Of Britain.

Pjestarja e x-faktor në Britani arriti të vidhte vëmendjen, e veshur me një fustan ngjyrë pink mbrëmjen e djeshme.

Bukuroshja 38 vjeçare dukej mahnitëse me veshjen e saj në tapetin e kuq.

39ec94f200000578-0-image-m-14_1477945581374 39ec951e00000578-0-image-a-1_1477945447684 39ec974e00000578-0-image-a-15_1477945586264 39eca54800000578-0-image-m-30_1477945796217 39eca55000000578-0-image-m-24_1477945701702

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej