Ka than' i moçmi:

"“Harrojmë se ditët tona janë të matura dhe se gërshëra e shtrigës kohë është gjithnjë gati të presë fillin e gjëllimit.”

-  Mid’hat Frashëri

Ngjyrat fantastike të vjeshtës në Pilur/Foto

Nga Media 0

pilur7

Fotografia e fshatit të Isopolifonisë labe përmes objektivit të Polo Çipës

pilur-foto-e-dyte

pilur19

pilur8

pilur-10

pilur-22

pilur1

pilur6

pilur11

pilur15

pilur18

pilur17

pilur20

 

pilur23

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>