Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Ngjarje e rëndë në Durrës/ 36 vjeçarja vetëvritet me armë gjahu

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit ku një 36 vjeçare ka vrarë veten me çifte.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 00:15 ku shtetësja A.T, banuese në Durrës është vetëplagosur me armë gjahu për shkak të gjendjes së rëndë psikologjike.

Mësohet se gruaja ka humbur jetën në spitalin e Durrësit si pasojë e plagës dhe hemoragjisë së rëndë.

Policia po heton mbi ngjarjen sakaq materialet i kaluan prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej