Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngjarja në Mat kthehet në masakër, vdes në spital i treti

Nga 27.al 0

Rëndohet bilanci i ngjarjes në Mat. Punonjësi i tretë i Bashkisë Mat që mbeti i plagosur pas një konflikti në fshatin Shëlli të njësisë Macukull në Mat ka ndërruar jetë në spital. Ai është shtetasi Hamit Buçi.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Mat, ku pas një konflikti që dyshohet për motive pronësi u vranë me armë zjarri tre punonjës së bashkisë.

Policia e Matit ka dhënë detajet e para për ngjarjen e orës 14:00 të së enjtes. Ja detajet më poshtë:

Vrasja në Mat/ Pas debatit, autori u largua dhe u kthye me automatik

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej