Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngacmon seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër

Nga Media 0

Në Shkodër është arrestuar një punonjës policie pas publikimit të një denoncimi në newsbomb.al. Berhan Bajraktari, specialist i policimit në komunitet Gruemirë, komisariati Policisë Malësi e Madhe është arrestuar pas denoncimit të nënës së një 15-vjeçareje, e cila shkruante se polici kishte ngacmuar seksualisht vajzën e saj.

Në videon e publikuar në youtube duket një burrë i cili masturbohet. Mësohet se gruaja ka shkuar për të bërë denoncimin por nuk është lejuar madje është kërcënuar.

Zyrtarisht policia e Shtetit ka informuar vetëm arrestimin e Berhan Bajraktarit, si dhe pozicionin që ai mban në polici duke deklaruar se për detaje do informojë më vonë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej